VÝSTAVY 2018   

BANGO XIMBIR EWO    

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, Vítěz třídy

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. veteránů, Výb.1, Vítěz třídy    

Bango Ximbir Ewo - Český veterán šampion

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Dracula veteran winner, úžší výběr na Veteran BIS

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Transilvania veteran winner,  Veteran BIS 2

BANGO XIMBIR EWO - RUMUNSKÝ VETERÁN ŠAMPION

MVP Nitra Boris Spoljaric, Chorvatsko 8.12.2018 Tř. veteránů, Výb. 1, BOV
MVP Nitra Maria Viva Szpunar Soleckyj, Polsko 9.12.2018 Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

COTTY BE FREE TO FLY EWO

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1, BIS 3 NEJRÁSNĚJŠÍ PÁR

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMSTERDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Nadějný
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC

Dracula MVP Targu Mures (Rumunsko)

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures (Rumunsko) Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ
Transilvania NVP Targu Mures (Rumunsko) Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ

Transilvania MVP Targu Mures (Rumunsko)

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Transilvania Junior Winner

COTTY BE FREE TO FLY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP Plovdiv  (Bulharsko) Stefan Popov, Bulharsko 16.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS
MVP Plovdiv (Bulharsko) Sabina Chiesa-Folbrecht, Bulharsko          17.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB, BIS 3 COUPLE   
   
MVP Plovdiv (Bulharsko) Jovica Golubovic, Srbsko 18.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS, BIS 3 COUPLE
COTTY BE FREE TO FLY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION

CAMI MAKE ME HAPPY EWO

 

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMRDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Velmi  nadějná
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC
Transilvania NVP Targu Mures Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

16.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Transilvania Junior Winner

CAMI MAKE ME HAPPY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP Plovdiv  (Bulharsko) Stefan Popov, Bulharsko 16.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB
MVP Plovdiv (Bulharsko) Sabina Chiesa-Folbrecht, Bulharsko          17.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS,  BIS 3 COUPLE   
   
MVP Plovdiv (Bulharsko) Jovica Golubovic, Srbsko 18.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB, BIS 3 COUPLE
CAMI MAKE ME HAPPY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP PRAHA Otakar Vondrouš, CZ 2.12..2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC    
MVP NITRA         Boris Spoljaric, Chorvatsko 8.12.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOS
MVP NITRA  Maria Viva Szpunar Soleckyj,  Polsko 9.12.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOS

 

VÝSTAVY 2018   

BANGO XIMBIR EWO    

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, Vítěz třídy

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. veteránů, Výb.1, Vítěz třídy    

Bango Ximbir Ewo - Český veterán šampion

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Dracula veteran winner, úžší výběr na Veteran BIS

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Transilvania veteran winner,  Veteran BIS 2

BANGO XIMBIR EWO - RUMUNSKÝ VETERÁN ŠAMPION

COTTY BE FREE TO FLY EWO

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1, BIS 3 NEJRÁSNĚJŠÍ PÁR

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMSTERDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Nadějný
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC

Dracula MVP Targu Mures (Rumunsko)

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures (Rumunsko) Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ
Transilvania NVP Targu Mures (Rumunsko) Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ

Transilvania MVP Targu Mures (Rumunsko)

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Transilvania Junior Winner

COTTY BE FREE TO FLY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP Plovdiv  (Bulharsko) Stefan Popov, Bulharsko 16.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS
MVP Plovdiv (Bulharsko) Sabina Chiesa-Folbrecht, Bulharsko          17.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB, BIS 3 COUPLE   
   
MVP Plovdiv (Bulharsko) Jovica Golubovic, Srbsko 18.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS, BIS 3 COUPLE
COTTY BE FREE TO FLY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION

CAMI MAKE ME HAPPY EWO

 

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMRDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Velmi  nadějná
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC
Transilvania NVP Targu Mures Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

16.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Transilvania Junior Winner

CAMI MAKE ME HAPPY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP Plovdiv  (Bulharsko) Stefan Popov, Bulharsko 16.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB
MVP Plovdiv (Bulharsko) Sabina Chiesa-Folbrecht, Bulharsko          17.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOS,  BIS 3 COUPLE   
   
MVP Plovdiv (Bulharsko) Jovica Golubovic, Srbsko 18.11.2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB, BIS 3 COUPLE
CAMI MAKE ME HAPPY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION
MVP PRAHA Otakar Vondrouš, CZ 2.12..2018 Tř. mladých, Exc. 1, CAJC



 

VÝSTAVY 2018    

BANGO XIMBIR EWO    

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, Vítěz třídy

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. veteránů, Výb.1, Vítěz třídy    

Bango Ximbir Ewo - Český veterán šampion

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Dracula veteran winner, úžší výběr na Veteran BIS

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. veteránů, Výb. 1, BOV, Transilvania veteran winner,  Veteran BIS 2

BANGO XIMBIR EWO - RUMUNSKÝ VETERÁN ŠAMPION

COTTY BE FREE TO FLY EWO

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějný . 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMSTERDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Nadějný
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ
Transilvania NVP Targu Mures Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC, BOJ

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, BOJ, Transilvania Junior Winner

COTTY BE FREE TO FLY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION

CAMI MAKE ME HAPPY EWO

 

MVP České Budějovice     

Žaljko Lozič, Srbsko   

22.4.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Příbram

Vladimíra Tichá, CZ

7.7.2018

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

Krajská VP, Týn n. Vl.    

Miroslav Václavík, CZ

5.8.2018    

Tř. dorostu, Velmi nadějná 1

   

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMRDAM

Svend Løvenkjær ,  DK 12.8.2018 Tř. dorostu, Velmi  nadějná
Dracula NVP Targu Mures, Rumusko   Serghei Volinets, Moldávie 15.9.2018 Tř. mladých 1, CAJC

Dracula NVP Targu Mures, Rumusko    

 Anka Diana Giura, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých 1, CAJC, BOJ

Dracula MVP Targu Mures

Christian Vantu, Rumunsko

15.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Dracula Junior Winner, kvalifikace na Cruft 2019

Transilvania NVP Targu Mures Branislav Rajic Bane, Slovinsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC
Transilvania NVP Targu Mures Astrid Lundava, Estonsko 16.9.2018 Tř. mladých Výb. 1, CAJC

Transilvania MVP Targu Mures

Alexandra Jors, Rumunsko

16.9.2018

Tř. mladých, Výb. 1, CAJC, Transilvania Junior Winner

CAMI MAKE ME HAPPY EWO - RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION

 

KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ V PŘÍBRAMI 7.7.2018  

3. MÍSTO V SOUTĚŽÍ NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ  COTTY BE FREE TO FLY EWO + CAMI MAKE ME HAPPY EWO 

Vojtíšek (Cotty) a Cami získali v konkurenci pěti párů a ve věku pouhých 6 měsíců nádherné 3. místo 

 

Cotty be free to fly EWO -  třída dorostu  - Velmi nadějný 1

Cami make me happy EWO - třída dorostu - Velmi nadějná 1

Bango Ximbir EWO - třída veteránů - Výborný 1, Vítěz třídy

 

Všichni tři získali od skvělé posuzovatelky, které si nesmírně vážím, paní Vladimíry Tiché úžasné posudky a pochvalu. Velké díky patří také organizátorům za krásnou výstavu a mým milým kamarádkám za pomoc, příjemnou společnost a podporu. Díky holky

 

 

 
 
 

VÝSLEDKY  - EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ 2018 - VARŠAVA

JUDGE: Stelios Makaritis (GR)
 

BASENJI

Males - Minor Puppy Class

11169 KISS LUXARDO SWEETIE OF Burudika - very promising, I, Hope of Europe

11170 Wazazi Im a Player - very promising, II

Males - Junior Class

11171 Adebanke’s Trendsetter - excellent

11172 Bahaticca`s JUNGLE EDITION - excellent, IV

11173  BELOVED NADIR of African Goddess (FCI) - very good

11174  COTTY be free to fly EWO  very good

11175  Dream of Congo Orpheus - very good

11176  Enigma I'm King Of The World, excellent, I, European Junior Winner

11177 JAKE LONG HERO OF Burudika - excellent, III

11178  Never Say Never Of Swala Pala - excellent

11179 NICE SYMPHONY LAS VEGAS - very good

11180 Takuini Equador - very good

11181 TIM SPIRIT FALCON - excellent, II

11182 Tim Spirit Gektor - good

Males - Intermediate Class

11183 Bahaticca's HOGWARTS WIZARD  excellent, I, res. CACIB Male CWC

11184  BE YOURSELF LILONGWE LIGHTS - Very good

11185 CONNECTION OF GENERATION DOMINANT STAR excellent, III

11186 DIDDY KONG KUPALPAN very good

11187 FARLANDERS LIMITED EDITION excellent, II

11188 NICE SYMPHONY KASTIEL REY DEL RING excellent

11189 TAME PRIDE HISTORY MAKER excellent

11190 TIM SPIRIT VISHNU excellent

11191 VINZA HAPPY BASENJI excellent, IV

11192 Winner Time Mercury very good

Males - Open Class

11193  AFRIKANSKIY MOLCHUN ARHIMED excellent

11194 AKELA AKINS very good

11195  AMADOR Asiaczek (FCI) excellent

11196 Blue Kiss The Sky Lilongwe Lights very good

11197 Counting Stars Into Lightning excellent, I CWC

11198 DAR BONY-SONA EMERALD excellent, II

11199 Glow Glory Alfa Derek excellent

11200 Itury Puzzle Dangerous Dave excellent, III

11201 JAZZ DANCER AFRIKATA excellent

11202 Jokuba C-Quest Red Storm Rising excellent, IV

11203 LITTLE BOY Ballada o Wędrowaniu excellent

11204 TAME PRIDE BARDHYL very good

Males - Champion Class

11205  Bahaticca`s (FCI) CRUSADER IN BLACK excellent

11206 CONGO LINE DEE DEE BOO excellent

11207 Crystal Javelin Under Moonlight excellent, II

11208 Doberguard's Black Strong Mocca absent

11209 DREAM OF CONGO LIBONGO excellent

11210 Favelado Lek Touchless Itapuca excellent

11211 FOGO ITURY PUZZLE ITAPUCA  excellent

11212  GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata excellent, IV

11213 Gods Must be Crazy Afrikata excellent

11214 KEISI SVET INOZEMETS excellent, III

11215 LIFE IS A SMILE Alisina Zvezdochka excellent

11216 Lord Invictus de la Tribu Val'elsy absent

11217 Mungu Tami's TamTamy Ekibondo excellent

11218 NIRSE (FCI) ERIC excellent

11219 SULLA Liwang excellent, I, European Winner Male = CACIB, Best of Breed CWC

11220 TEODOR AMBER'S SONG excellent

11221 TIM SPIRIT ZEN excellent

11222 Tim-spirit bon-bon best Friend excellent

Males - Veteran Class

11223 Kanibaru FROMAJE FRAIS excellent, I, European Pride

11224 OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek excellent, II

Females - Minor Puppy Class

11225 EVONTY DAKOTA SWEET DREAMS very promising, II

11226 KISS AMARULA SWEETIE OF Burudika very promising, I, Hope of Europe, Best Minor Puppy

Females - Junior Class

11227 CAMI make me happy EWO very good

11228 DAR BONY-SONA CHRISTMAS GIFT excellent, I, European Junior Winner, Best Junior, Best Junior 5 Group FCI - II place

11229 DREAM OF CONGO VEGA very good

11230 Enigma The Liquorice Heiress Absent

11231 FEEL THE THUNDER Zakira (FCI) very good

11232 NEFERTITI-DANCE OF SWALA PALA absent

11233 NICE SYMPHONY LIMITED EDITION ADEBANKE'S excellent

11234 Ok, She Is Beautiful Alisina Zvezdochka excellent, IV

11235 PREA Ekibondo very good

11236 SMILE FOR EVERYDAY Asiaczek FCI excellent, III

11237 Sunshine Land Fianga excellent

11238 TIM SPIRIT FEDERICA excellent

11239 TIM SPIRIT INSOLENSE PRINCESS excellent, II

11240 ZETA of Tribe Bas-Bar (FCI) excellent

Females - Intermediate Class

11241 ADEBANKE'S PARDON MY FREEDOM excellent, IV

11242 Bahaticca s (FCI) Homenum Revelio excellent

11243 Bahaticca`s HOGWARTS WITCHCRAFT excellent, III

11244 FURIOUS ARYA OF Burudika excellent

11245 Gima Warrior of Burudika excellent

11246 GOLDLAY WARRIOR OF Burudika (FCI) excellent

11247 Harmony Kama Evia excellent

11248 ID LILLET SWEETIE OF Burudika excellent

11249 Jasiri -Sukari Southern Living excellent

11250 NELA HUNDO VERONA excellent, I CWC

11251 PHOENIX excellent, II

11252 TAME PRIDE HATE TO WAIT excellent

Females - Open Class

11253 ADEBANKE'S EUPHORIA excellent, II, res. CACIB Female

11254 Bahaticca's GUERLAIN IDYLLE excellent

11255 CONGO LINE DORO GAYA absent

11256 Crystal Javelin Simba excellent

11257 Dar Bony-Sona Zoe excellent

11258 DONA CAROLANS SWEETIE OF Burudika excellent

11259 FARAONO LEGENDA JADORE BELLISIMA cannot be judged

11260 FEMIDA BOGINYA PRAVOSUDIA excellent, III

11261 Love of my Heart Alisina Zvezdochka excellent, I, European Winner Female = CACIB, Best of Opposite Sex CWC

11262 SHEN DE LUX TINSEL FIRELADY excellent

11263 TAJEMNICA Ballada o Wędrowaniu excellent, IV

11264 TAME PRIDE HAS KLASS excellent

11265 WICKED WILDBERRY AFRICAN LEGEND very good

Females - Champion Class

11266 ADEBANKE'S PUMP IT UP excellent, I CWC

11267 BASTET PRINCESS OF Burudika excellent

11268 DONA BAILEYS SWEETIE OF Burudika excellent

11269 EVONTY FRENCH KISS excellent

11270 FARLANDERS HER ROYAL HIGHNESS excellent, IV

11271 FRINA BOZHESTVENNAYA GRATSIYA excellent

11272 Honey Amber Sunrise excellent

11273 LA MISS OF SWALA PALA absent

11274 Meisterhaus LIVE`N IT UP excellent, II

11275 Naomi Ekibondo absent

11276 Naslediye Etera Tangerin Blossom excellent, III

11277 Nature's Masterpiece HAPPY FOR ZAINABU absent

11278 NICE SYMPHONY JOCELYN DENTELLE DE SOLEIL excellent

11279 Tim Spirit Tell Qwell excellent

Females - Veteran Class

11280 BUPE ITAPUCA excellent, I, European Pride, Best Veteran, Best Veteran in Show - I place, Veteran Best in Show - III place

11281 Hannah Ekibondo excellent, III

11282 LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI excellent, IV

11283 LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI excellent, II


VÝSLEDKY - SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 2018 AMSTERDAM

Judge(s) : Løvenkjær Svend (Denmark)

All Results By Class

#

Qualification

Result

Class

Dog Name

Owner(s)

1

Very promising

BEST Puppy

Puppy

 Bahaticca`s Jungle Edition (14508)

PL Paździerkiewicz, Alicja

 

Promising

 

Puppy

 Cotty Be Free To Fly Ewo (14509)

CZ Lazarovová, Alena

2

Very promising

 

Puppy

 Enigma I*m King Of The World (14510)

SE Barkeskog, Lisa

 

Very promising

 

Puppy

 Mutabaruga's Wailing Wailers (14511)

DE Tjutjavina, Natalie

3

Very promising

 

Puppy

 Never Say Never Of Swala Pala (14512)

LV Sosnovika, Aksana

 

Very promising

 

Puppy

 Suaralayn Dark On Fire (14513)

NL Hagenstein, Jim

 

Very promising

 

Puppy

 Tim Spirit Falcon (14514)

RU Kanygina, Maria

4

Very promising

 

Puppy

 Wild Things Hakuna Matata Hercules (14515)

IT Ferrini, Maurizio

1

Excellent

 

Junior

 Jake Long Hero Of Burudika (14516)

PL Müller, Dorota

2

Excellent

 

Junior

 Jordano Itapuca (14517)

BR Steele, Savio

3

Excellent

 

Junior

 Tim Spirit Aimar (14518)

IT Tempesta, Antonio

 

Very good

 

Intermediate

 ALL EYES ON ME FROM Sun'zande (FCI) (14519)

PL Zaworska, Katarzyna

 

Excellent

 

Intermediate

 All Square Fabulous Conqueror (14520)

RU Mikhaylova, Elena

1

Excellent

 

Intermediate

 Bahaticca's HOGWARTS WIZARD (14521)

PL Nowak, Martyna

 

Excellent

 

Intermediate

 Bahaticca's Inferno for Shyllar (14522)

GB Mr C.S & Mrs J.K Nicholls, Carl and Julie

3

Excellent

 

Intermediate

 Be Yourself Lilongwe Lights (14523)

LV Avdejeva, Jelena

 

Excellent

 

Intermediate

 Congo Line Don`t Stop (14524)

RU Vostretsova, Elena

 

Absent

 

Intermediate

 Farlanders Just A Bit Of Everything (14525)

FI Myllynen, Heli

 

Absent

 

Intermediate

 Glow Glory Alfa Derek (14526)

RU SMAKILO, Elena

2

Excellent

 

Intermediate

 Itury Puzzle Dangerous Dave (14527)

RU Roschina, Ekaterina

4

Excellent

 

Intermediate

 Suntastic Black Ace Of Spades (14528)

RU Кошелева, Ирина

 

Excellent

 

Intermediate

 Tim Spirit Vishnu (14529)

RU BONDARENKO, TATYANA

 

Excellent

 

Open

 Abuluka Obamba (14530)

BE Arend, Erik

 

Absent

 

Open

 Baako Bayo De Kungara (14531)

AT Steinacher, MAG, Petra

 

Excellent

 

Open

 Black Forest Goblins Catch Me If You Can (14532)

DE Ley, Matthias

 

Excellent

 

Open

 Congo Line Dee Dee Boo (14533)

RU Zagorovskaya, Valentina

 

Excellent

 

Open

 Dar Bony-sona Emerald (14534)

RU Konoplev, Igor

3

Excellent

 

Open

 E Quindi? Del Maunik (14535)

IT Schiatti, Beatrice

 

Disqualified

 

Open

 Ekon Star Of Africa (14536)

NL Ben Haddi, H

 

Very good

 

Open

 Fargo Dream Du Chemin De La Lune Aux Reves (14537)

FR Cassanet, Julie

 

Very good

 

Open

 Mutabaruga's Shabba Rangs (14538)

LU Manternach-Wirtgen, Yolande

1

Excellent

 

Open

 Nasledie Etera Haney Bear (14539)

RU Забавина, Анастасия

4

Excellent

 

Open

 Naslediye Etera Smoking Barrel (14540)

RU Shuvalova, A.

2

Excellent

 

Open

 Taji Hodari Flies To Loango (14541)

RU Roshchina, Ekaterina

 

Excellent

 

Champion

 Akuaba N Eldorado On Top (14542)

NL Cornelissen, Jan

 

Absent

 

Champion

 All Square Charisma Of Intrigue (14543)

RU LIUBOV, EREMINA

3

Excellent

 

Champion

 Doberguard´s Black Strong Mocca (14544)

DK Heering, Amalie

 

Excellent

 

Champion

 Faraoland Ibra The Starplayer (14545)

RU Vostretsova, Elena

4

Excellent

 

Champion

 Fogo Itury Puzzle Itapuca (14546)

RU Elizaveta, Balova

 

Excellent

 

Champion

 Gunga Itapuca (14547)

IT Fragomeni, Maurizio

 

Excellent

 

Champion

 Heaven Help Me Afrikata (14548)

AT Fasching, Evija

 

Excellent

 

Champion

 Ife Du Bois Melusine (14549)

NL kooiman, S.f.

2

Excellent

Reserve CACIB, Reserve CAC

Champion

 Keisi Svet Inozemets (14550)

RU Galanin, Aleksei

 

Excellent

 

Champion

 Khani's Teazer She Thinks My Tractor's Sexy (14551)

LU Manternach-Wirtgen, Yolande

 

Absent

 

Champion

 Kingwanas Qiuzmaster (14552)

HR Melita, Vela

1

Excellent

BEST OF OPPOSITE SEX,  CACIB,  CAC

Champion

 Lord Invictus De La Tribu Val'elsy (14553)

FR Alexandre, Valerie

 

Excellent

 

Champion

 Teodor Amber`s Song (14554)

LT Tiškevičius, Ričardas

 

Absent

 

Champion

 Tim-spirit Bon-bon Best Friend (14555)

RU SMAKILO, Elena

4

Very promising

 

Puppy

 Afrodiamonds Beretta On The Tigh (14556)

RU Plakhova, Elena

 

Very promising

 

Puppy

 Bahaticca's Joy Of The Wildlife (14557)

FR Alexandre, Valerie

 

Very promising

 

Puppy

 Belhezz Billy Jean (14558)

BE Nicodème, Phébe

 

Very promising

 

Puppy

 Cami Make Me Happy Ewo (14559)

CZ Lazarovová, Alena

1

Very promising

 

Puppy

 Enigma The Liquorice Heiress (14560)

SE Krigholm, Sofie

2

Very promising

 

Puppy

 Shyllar Born To Perform (14561)

GB Mr C.S & Mrs J.K Nicholls, Carl and Julie

 

Promising

 

Puppy

 Smiling Face Dandongpei (14562)

IT Vinciguerra, Vincenzo

3

Very promising

 

Puppy

 Suaralayn Moonlight Mile (14563)

NL Boerekamps, Eva

2

Excellent

 

Junior

 Janete Itapuca (14564)

BR Steele, Savio

1

Excellent

BEST Junior

Junior

 Josefina Itapuca (14565)

PR Morales Reyes, Christian

3

Excellent

 

Junior

 Meisterhaus Hawt To Trot At All Square (14566)

RU Prikhozhan, Svetlana

 

Excellent

 

Intermediate

 Adebanke's Euphoria (14567)

RU Elizaveta, Balova

1

Excellent

 BEST OF BREED,  CACIB,  CAC

Intermediate

 All Square Daring Darling Of Meisterhaus (14568)

RU Prikhozhan, Svetlana

3

Excellent

 

Intermediate

 Bahaticca`s Hogwarts Witchcraft (14569)

PL Nowak, Martyna

 

Excellent

 

Intermediate

 Dodgy Dog Penoza Girl (14570)

BE Swiggers, miranda

 

Excellent

 

Intermediate

 Goldlay Warrior Of Burudika (14571)

PL Zuzanna, Ligocka

2

Excellent

 

Intermediate

 Jasiri-sukari Southern Living (14572)

LV Sosnovika, Aksana

4

Excellent

 

Intermediate

 Mutabaruga's Vita Third World (14573)

DE Baaser, Noel

 

Excellent

 

Intermediate

 Nice Symphony Kayo It's Shining Diamond (14574)

RU Teteryatnikov, A.

 

Excellent

 

Intermediate

 Tim Spirit Solomeya (14575)

RU BONDARENKO, TATYANA

2

Excellent

 

Open

 Adebanke's Pump It Up (14576)

RU Elizaveta, Balova

 

Excellent

 

Open

 Du Vieux Bry Of Dodgy Dog (14577)

NL kooiman, S.f.

 

Very good

 

Open

 Nyla Angel Sylvestre (14578)

FR Gonzales, Patrick

3

Excellent

 

Open

 Shen De Lux She Is Impressive (14579)

RU Ptushko, Larisa

 

Very good

 

Open

 Suaralayn Chaos Junkie (14580)

NL de Graaf, Janneke

 

Absent

 

Open

 Tim Spirit Bellaterra (14581)

RU Kanygina, Maria

1

Excellent

 

Open

 Tim Spirit Veronika (14582)

RU Kanygina, Maria

4

Excellent

 

Open

 Wazin Red Lewa (14583)

NL Ben Haddi, H

 

Excellent

 

Champion

 African Mystery's Fahari (14584)

BE Arend, Erik

 

Excellent

 

Champion

 Aoide Princess Of Burudika (14585)

NL de Graaf, Janneke

 

Excellent

 

Champion

Astrea Twinkle Star (14586)

RU Нечаева, Анастасия

 

Excellent

 

Champion

 Enigma Posing For Paparazzi (14587)

SE Barkeskog, Lisa

 

Excellent

 

Champion

 Evonty French Kiss (14588)

RU Sergeeva, Yulia

 

Excellent

 

Champion

 Faraoland On A Bed Of Roses (14589)

BE Alaerts, Alain

 

Excellent

 

Champion

 Gima Warrior Of Burudika (14590)

PL Lityńska, Magdalena

 

Excellent

 

Champion

 Harmony Of Swala Pala (14591)

RU Plakhova, Elena

 

Excellent

 

Champion

 Isabel Del Piccolo Tempo (14592)

IT Tempesta, Antonio

 

Absent

 

Champion

 Khani`s Kabar Mib Agent O (14593)

RU SMAKILO, Elena

3

Excellent

 

Champion

 Meisterhaus Live`n It Up (14594)

PL Paździerkiewicz, Alicja

 

Excellent

 

Champion

 Mutabaruga's One Bright Day (14595)

DE Tjutjavina, Natalie

 

Excellent

 

Champion

 Mutabaruga's Rita Marley (14596)

DE Baaser, Noel

1

Excellent

Reserve CACIB, Reserve CAC

Champion

 Nice Symphony Intisar Maisun (14597)

RU Proskuriakov, Aleksander

 

Excellent

 

Champion

 Nice Symphony Jocelyn Dentelle De Soleil (14598)

RU Gromova, I.

2

Excellent

 

Champion

 Takuini Dark Flame Enigma (14599)

SE Lonn, Madelene

4

Excellent

 

Champion

 Tim Spirit Tulasi (14600)

RU Kanygina, Maria

1

Excellent

BEST Veteran

Veteran

 Bupe Itapuca (14601)

RU Elizaveta, Balova

2

Excellent

 

Veteran

 Mutabaruga's Jump Nyabinghi (14602)

DE Baaser, Noel

 

 

Kontakt

Ing. Alena Lazarovová Zdešov 4
378 42 Nová Včelnice
CZECH REPUBLIC

+420 722 946 183 morello.trebon@gmail.com