CAMI make me happy EWO

DOB 12.12.2017 

otec:   BANGO XIMBIR EWO  -  CZ JCh, CZ, AT, SK, HU, SRB CH, CIB (MEZINÁRONÍ ŠAMPION), CZ, AT, SK Grand CH, ČMKU CH, RAKOUSKÝ VÝSTAVNÍ VÍTĚZ 2016, ČESKÝ A RUMUNSKÝ VETERÁN ŠAMPION, VETERÁN BIS 2

matkaDIARA ALEXANDRIAN SUN DOG (imp. Ukrajina) -  AT Jch, Alpský vítěz mladých 2016, SRB CH 

 HELTH TESTS: 

DNA TESTS - LABORATOŘ GENOMIA: DNA FANCONI SYNDROM - ČISTÝ/CLEAR, DNA PRA - PŘENAŠEČ/CARRIER, DNA PROFIL 

OFTALMOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ: PPM  IRIS-IRIS, PRA NEGATIVNÍ

BONITACE 8.6.2019: CHOVNÁ / STUD BITCH 

TITULY:

GRAND ŠAMPION ČERNÉ HORY

ŠAMPION BALKÁNU

ŠAMPION ČERNÉ HORY

ŠAMPION REPUBLIKY SRPSKÉ

JUNIORSKÝ ŠAMPION BALKÁNU

RUMUNSKÝ JUNIOR ŠAMPION 

BULHARSKÝ JUNIOR ŠAMPION

SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION

JUNIOR ŠAMPION REPUBLIKY SRPSKÉ

VÍŤAZ SLOVENSKA MLADÝCH

DRACULA JUNIOR WINNER + TRANSILVANIA JUNIOR WINNER

KVALIFIKACE NA CRUFT 2019, 2020

BIG 2 

4 x BOB 

6 x BOJ

8 x BOS

4 x CACIB (2x Republika Srpska, Černá Hora)

3 x res. CACIB (CZ, HU, SK)

10 x CAC (2x Republika Srpska, 1 x CZ, 3 x Černá Hora, 1 x Rakousko, 2 x Maďarsko, 1 x Slovensko )

1 x Krajský vítěz

1 x Vítěz třídy

15 x JCAC (6 x Rumunsko, 3 x Bulharsko, 1 x CZ, 3 x SK, 2 x Repubika Srpska )

4 x VELMI NADĚJNÁ (VP - CZ + SVĚTOVÁ VÝSTAVA AMSTERDAM 2018)

3 x BIS 3  BEST COUPLE - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR VÝSTAVY 3. MÍSTO (CAMI + COTTY)

EDS WELS 2019 - INTERMEDIAT CL. EXC. 3

VÝSTAVY:

22.4.2018 MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE - TŘÍDA ŠTĚŇAT - VELMI NADĚJNÁ 1 (judge Žaljko Lozič/SRB)

7.7.2018 KRAJSKÁ VP PŘÍBRAM - TŘÍDA DOROSTU - VELMI NADĚJNÁ 1 (judge Vladimíra Tichá/CZ) + 3. místo Nejlepší pár (Cami + Cotty)

5.8.2018 KRAJSKÁ VP TÝN NAD VLTAVOU - TŘÍDA DOROSTU - VELMI NADĚJNÁ (judge Miroslav Václavík/CZ)

12.8.2018 SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 2018 AMSTERDAM - TŘÍDA DOROSTU - VELMI NADĚJNÁ (judge Mr. Svend Løvenkjær / DK) 

15.9.2018 DRACULA DOG SHOW - 3 x CAJC, BOJ , DRACULA JUNIOR WINNER + KVALIFIKACE  NA CRUFT 2019

CAMI SE STALA RUMUNSKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM

16.9.2018 - TRANSILVANIA DOG SHOW - 3 x CAJC, TRANSILVANIA JUNIOR WINNER

16.-18.11.2018 - MVP PLOVDIV (BULHARSKO) - TŘÍDA MLADÝCH - 3 x JCAC, 3 x BOJ, 3 x BOB, 2 x BIS 3 best couple (BIS 3 NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR)

CAMI SE STALA BULHARSKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM

2.12.2018 - MVP PRAHA - TŘÍDA MLADÝCH - výborná 1, JCAC

8.- 9.12.2018 - 2 x CACIB NITRA (SLOVENSKO) - TŘÍDA MLADÝCH - 2 X JCAC, 2 X BOJ, 2 X BOS

24.2.2019 - NPV BRATISLAVA - TŘÍDA MALDÝCH - výborná 1, JCAC, VÍŤAZ SLOVENSKA MLADÝCH

CAMI SE STALA SLOVENSKÝCM JUNIOR ŠAMPIONEM

23.3.2019 - CAC DOG SHOW BANJA LUKA - BOS, JCAC - (judge Mrs. Olga Grin /Russia)

23.3.2019 - SPECIALIZED DOG SHOW V. FCI Group BANJA LUKA - BOS, CAJC (judge Mrs. Ekaterina Senašenko/Russia)

CAMI SE STALA  JUNIOR ŠAMPIONEM SRPSKÉ REPUBLIKY

23.3.2019 - CACIB DOG SHOW BANJA LUKA - BOS, CACIB, CAC - (judge Mrs. Linda Volariková/Slovakia)

24.3.2019 - CACIB DOG SHOW BANJA LUKA - BOS, CACIB, CAC - (judge Mrs. Jasna Matejčič/Croatia)

CAMI SE STALA  ŠAMPIONEM SRPSKÉ REPUBLIKY

14.4.2019 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE /CZ - res. CACIB, CAC - mezitřída (judge Mgr. Božena Ovesná)

19.4.2019 - CAC DOG SHOW BAR/MNG  - BOB, CAC - (judge Mrs. Maja Milanović/Monte Negro)

20.4.2019 - CACIB DOG SHOW BAR/MNG - BOS, CACIB, CAC - (judge Mrs. Maja Ivović Vrcelj/Monte Negro)

21.4.2019 - CACIB DOG SHOW BAR/MNG - BOS, CACIB, CAC - (judge Mrs. Cathy Delmar/Ireland)

CAMI SE STALA JUNIORSKÝM ŠAMPIONEM BALKÁNU

CAMI SE STALA  ŠAMPIONEM ČERNÉ HORY

CAMI SE STALA  GRAND ŠAMPIONEM ČERNÉ HORY

CAMI SE STALA  ŠAMPIONEM BALKÁNU

11.5.2019 - CACIB WIESELBURG / AUSTRIA - Intm. cl. Exc. 1 CACA ( judge Mr. Darko Korešec / Slovenia)

19.5.2019 - CACIB Litoměřice / CZ - Junior cl. Exc. 2 ( judge Mrs. doc. RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. )
8.6.2019 - KLUBOVÁ VÝSTAVA BKB - Junior cl. Exc. 3 (judge Mrs. Laura Pond / USA )
15.6.2019 - Evropská výstava psů Wels /AUSTRIA - Intm. cl. Exc. 3 (judge Mr. Miguel Angel Martinez / Argentina)
12.7.2019 - CACIB Sárvár / Hungary - Intm. cl. Exc. 1, CAC (judge Mr. Péter Harsányi / HU)
14.7.2019 - CACIB Sárvár / Hungary - Intm. cl. Ecx. 1, CAC, res. CACIB ( judge Mr. Nikolay Sedikh / RUS) 
4.8.2019 - 10. Jubilejní krajská výstava Týn nad Vltavou - Intm. cl. Ecx. 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz (judge Mrs. Vladimíra Tichá), BIG 2 (judge MVDr. František Šimek),  1. místo  Nejkrásnější pár (Cami + Cotty)  (judge Mr. Miroslav Václavík)
18.8.2019 - DUODANUBE BRATISLAVA - CACIB - Open cl. Exc. 1, CAC,  res. CACIB (judge  Martin Šipkovský, SK)
 
 

Cami Make Me Happy Ewo
Cami Make Me Happy Ewo {Black & White F} CLP/BSN/966 (Czech Republic) 12 Dec 2017

CZE JCh, CZE CIB OEST HR SVK CMKU Ch, CZE GCh
Bango Ximbir Ewo
(pCL)
Brindle & White
CLP/BSN/602 (Czech Republic)
13 Jan 2010
CZE JCh
Goldy Ekibondo
(CLd)
Brindle & White
CLP/BSN/439 (Czech Republic)
16 Dec 2006
Hanishan Pure Gold
(pCL)
BKD 02/0242 UE (Finland)
INT FI S EE RUS N/DK Ch WW-98 VMR-02 VMM-02 KBHW-03
Wazazi Made of Gold
FI Ch JW-99
Bulldobas Nutty Naomi
INT Ch
Eliah Hanacek
(pCL)
CLP/BSN/260 (Czech Republic)
AM LUX Ch
Akuaba's Original Sin
INT CZEJ CZ CZ Vet POL Club Ch
Benguela Ekibondo
(pCR)
Gakonga Bena Makima
CLP/BSN/234 (Czech Republic)
5 Dec 2001
CZE INT SVK Club Ch
Adonis Ananty
(pCL)
CLP/BSN/97 (Czech Republic)
INT CZEJ CZ HR Club Ch
Dropje v.d. Stille Jager
Aren Celestin
INT CZE Club Ch
Mokoondi's B'Nana Yaw
(pCL)
CLP/BSN/124 (Germany)
INT ITA DtVDH Ch
Faraoland Nile Wild Burundi
(pCR)
INT Ch
Cocuri ti-n Abou Teka
OEST JCh, SRB Ch
Diara Alexandrian Sun Dog
Alpen JCh 2016 (CLd)
CLP/BSN/869 (Ukraine)
31 Jan 2015
C.I.B., UA BBB Ch
Asante Sana Nzuri Basenji
(CLd) (PRA -N)
Brindle & White
UKU.0150303 (Ukraine)
30 Nov 2012
Echo Nyota Alisina Zvezdochka
UKU.0020530 (Ukraine)
RUS BLR JCh RUS BLR UA RKF Ch, RUS Gd Ch, 2* Euraisia
Salonga Che Gevara
BOB IDS "RUSSIA 2011" (pCL)
Tim Spirit Alsabik
(pCL)
UA Ch
Golden Moonlight Alisina Zvezdochka
UKU.0080919 (Ukraine)
UA JCh, MNE RUS UA MDA BEL Ch, UKR GCh
Tim Spirit Kaskada Estrelas
(pCL)
UA Ch
Strong Stael Usumbura
UA JCh, UA Ch, UA GCh
Zhozi Golden deli Afrika
Black & White
UKU. 0080273 (Ukraine)
14 Dec 2010
UA Ch
Tim Spirit Torrento
(pCR)
RKF 2220404 - UKU0021323 (Russia)
Ribessita Tango Massai
RUS Ch
Tim Spirit Dancing Queen
(CLd)
UA Ch
Antaliya Antalina Golden Deli Afrika
(CLd)
UKU 0024019 (Ukraine)
UA JCh, MNE RUS UA MDA BEL Ch, UKR GCh
Tim Spirit Kaskada Estrelas
(pCL)
UA Ch
Alina Adelina Alisina Zvezdochka
Pedigree generated by WebGeneal 4.7.9 (2011.01.01) using database basenji.dbw on Thu 06 Jun 13:17:15 2019 UTC.
There are no guarantees made as to the accuracy of this data.

 

 

 
 
 

cami make me happy ewo

CAMI - ŠAMPIONÁTY

Kontakt

Ing. Alena Lazarovová Zdešov 4
378 42 Nová Včelnice
CZECH REPUBLIC

+420 722 946 183 morello.trebon@gmail.com