PODENCO CANARIO - KANÁRSKÝ PODENCO

 

 OSCAR 

OSCARA JSEM ADOPTOVALA V PROSINCI 2015  JAKO ROZPUSTILÉHO PUBERŤÁKA. DO ČR PŘILETĚL Z  OSTROVA TENERIFFE V KVĚTNU 2015 DÍKY ORGANIZACI GACR. OSCARA NAŠLI TURISTÉ V ROKLI, BYL MU SOTVA MĚSÍC. V ÚTULKU SE O MALÉ ŠTĚŇÁTKO STARALA HODNÁ OŠETŘOVATELKA A VE DVOU LETECH SE NA OSCARA USMÁLO ŠTĚSTÍ A ZÍSKAL LETENKU DO NOVÉHO ŽIVOTA. OVŠEM NEBYL BY TO OSCAR, KDYBY NEZPŮSOBIL ROZRUCH I V LETADLE. OSCAR CESTOVAL LETADLEM V  PŘEPRAVNÍM BOXU, U KTERÉHO VYRAZIL VĚTRACÍ MŘÍŽKU. TÍMTO MALÝM OTVOREM SE VYSOUKAL VEN A BĚHAL SI PO ZAVAZDLOVÉM PROSTORU. OSCAROVO KOUSKY ALA DAVID CAPPERFIELD BOHUŽEL NEBYLO MOŽNÉ V NOVÉM DOMOVĚ DÁLE TOLEROVAT ANI JIM ZAMEZIT A TAK NA DALŠÍ ŠANCI OSCAR ČEKAL V PROBOŠTOVĚ S DALŠÍMI DOČÁSKY. V PROSINCI 2015 JSEM SI PRO OSCARA DOJELA   S TÍM, ŽE JEŠTĚ JEDNOHO ROŠŤÁKA ZLVÁDNEME. OSCAR JE MIMOŘÁDNĚ CHYTRÝ A MILÝ PEJSEK, KTERÝ SI UMÍ OTEVŘÍT COKOLI, KDYŽ USOUDÍ, ŽE JE TO POTŘEBA: OKNA, DVEŘE,  MRAZÁK, LEDNIČKU, SKŘÍNĚ......  ČASEM JSME PROVEDLI POTŘEBNÉ ÚPRAVY, ABYCHOM MU JEHO KOUSKY MINIMALIZOVALI A JÁ JSEM VYCVIČENÁ NEUSTÁLE KONTROLOVAT, ZDA JE VŠE ZAVŘENÉ A ZAMČENÉ. PŘES TYTO JEHO KOUSKY JE TO NESKUTEČNĚ MILÝ PES, SE KTERÝM SE NENUDÍME.
 
ADOPCÍ JEDNOHO PSA SVĚT NEZMĚNÍTE, TOMU JEDNOMU VŠAK URČITĚ SVĚT ZMĚNIT MŮŽETE....

 

JULIETTA  - odjela do své trvalé a milující rodiny

JULLIETA PŘILETĚLA Z TENERIFE DO ČR V ZÁŘÍ 2016.JULINKU PŘIVEDL DO ÚTULKU LOVEC, KDYŽ JÍ BYL JEDEN ROK. V ÚTULKU PAK STRÁVILA 5 LET. ROZHODLA JSEM SE JULINCE POSKYTNOUT ALESPOŇ DOČASNÝ DOMOV. PANÍ MARTA ZAVŘELOVÁ A ORGANIZACE GACR  ZAJISTILA VŠE POTŘEBNÉ PRO TRANSPORT Z TENERIFE. JULINKA SI POMALU ZVYKLA NA POBYT V BYTĚ A ČEKÁ NA SVOJÍ NOVOU RODINU. 

JULINKA ODJELA 19.5.2018 DO NOVÉ RODINY. JULINKA ZVLÁDLA CESTU I ZMĚNU VÝBORNĚ A NOVÁ RODINA JI MOC MILUJE. JE TO TOTIŽ MOC HODNÁ A KLIDNÁ FENEČKA, JENOM JE  NESMĚLÁ A POTŘEBUJE VÍCE ČASU. 

 

JULINKA - FOTO Z ÚTULKU NA TENERIFE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO V NOVÉM ŽIVOTĚ - OSCAR A JULIETA 

Kontakt

Ing. Alena Lazarovová Zdešov 4
378 42 Nová Včelnice
CZECH REPUBLIC

+420 722 946 183 morello.trebon@gmail.com